Onze mensen

Vernet biedt inzicht en geeft duiding. Dat doen we met een klein een wendbaar team van bevlogen en ondernemende professionals.

Heb je een vraag? Neem dan vooral contact met ons op: we helpen je graag verder!

Danijela Budimir
Directeur Bedrijfsvoering

Danijela@vernet.nl

Marjolijn Pouw
Communicatie & Sales

Marjolijn@vernet.nl

Hellen van’t Veen
Data analist

Hellen@vernet.nl

Sabrina Talens
Data analist

Sabrina@vernet.nl

Colin Fokkenrood
Data analist

Colin@vernet.nl

Danka Kucharska
Data analist

Danka@vernet.nl

Joris
IT ontwikkelaar

Joris@vernet.nl

Joke Dekker
IT ontwikkelaar

Joke@vernet.nl

Joris Bijvoets
IT, Security & Privacy

Joris.bijvoets@vernet.nl

Mary Orchudesch
Data analist

Mary@vernet.nl